ÇÖZÜMLERİMİZ

Bilişim teknolojileri alanındaki tüm çözüm ve hizmetleri, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilen entegre çözümler halinde sunmaktayız.

VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

Yeni nesil veri depolama (hibrit, flash, obje tabanlı) çözümlerinde; sunucu, bütünleşik mimari , iş sürekliliği ve yedekleme çözümleri ile bütün veri merkezi bileşenlerinin tedarik edilmesi ve entegrasyon sürecinde katma değerli çözümler sunmaktayız.

SANALLAŞTIRMA ÇÖZÜMLERİ

Uygulama, sunucu, masaüstü ve network sanallaştırma çözümlerinden hem genel bulut hem de özel bulut ortamlarında çalışabilen yazılım tanımlı veri merkezi sanallaştırmasına  kadar yeni nesil sanallaştırma çözümlerinde katma değerli çözümler sunmaktayız.

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

En önemli kaynak olan verinin güvenliğinin sağlanması, sanal ve fiziksel uç nokta korunmasının oluşturulması, web tehditlerine karşı korunma, kötü amaçlı yazılımlara karşı bulut tabanlı koruma çözümleri gibi tüm güvenlik çözümlerinde uçtan uca çözümler sunmaktayız.

BULUT ÇÖZÜMLERİ

Yenilikçi bir dönüşüm olan bulut mimarisi ile donanımdan bağımsız internet tabanlı uygulamalar ile iş yapış biçimlerinde iyileştirme, tasarruf ve verimlilik elde edilmektedir.  Mevcut uygulamalarınız etkilenmeden genel, özel ve hibrit bulut çözümleri ile değişen iş gereksinimlerinizde katma değerli çözümler sunuyoruz

LİSANSLAMA ÇÖZÜMLERİ

Satın almış olduğunuz lisansları gerçek anlamda sizlere kullandırmayı hedeflemekteyiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı lisanslama modelleri ve bunlarla ilişkili farklı ödeme alternatifleri sunmaktayız,. Ayrıca lisanslama yatırımı yapmadan önce firmamızdan danışmanlık hizmet de alabilirsiniz.

KURUMSAL BASKI VE GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

Operasyonel kiralama, satın alma ya da farklı finansal çözümlerle , en düşük toplam sahip olma maliyeti ile en verimli baskı çözümlerini kullanmanızı hedeflemekteyiz.

İŞ SÜREÇLERİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

İş süreçleri otomasyonları  ile işletmenizin verimliliğini arttırırken iş süreçlerinizin de güvenle ve kolayca takip edilebilmesine olanak sağlayan yeni nesil akıllı çözümler sunuyoruz. Detay 

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

İşletmelerinizin dijital dönüşüm süreçlerinde güvenli , etkili ve verimli bir başlangıç yapmak için atılması gereken adımları alanlarında uzman çalışma arkadaşlarımız ile analiz ediyor ve tam iş gereksinimlerinize uygun yeni nesil akıllı  çözümleri sunuyoruz.

DIŞ KAYNAK KULLANIMI

Dış kaynak kullanımı hizmetleri ile bilgi sistemlerinin optimum kaynak kullanımını en verimli şekilde işletmenize sağlamaktayız. Kurumunuza en uygun çözümler ile personel temini hizmetlerinden başlayıp tüm bilgi sistemleri sürecinizi devralmaya kadar varabilen uçtan uca çözüm ve hizmetler sunmaktayız.

Devlet Malzeme Ofisi Çözümlerimiz

DMO Kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz.

Devlet Malzeme Ofisi Katalog’unda NetApp, Arcserve, WatchGuard gibi dünyanın önde gelen bilişim firmalarının ürünleri ile yer almaktayız.

  • NetApp  yedekleme üniteleri
  • Arcserve  yedekleme yazılımı (donanım hariç)
  • WatchGuard güvenlik programları ürünleri  ile kamu kurumlarının ihtiyaçlarını en hızlı ve en güvenilir çözümlerle tedarik etmekteyiz.

*Güncel fiyat listemize www.dmo.gov.tr adresinde de ulaşabilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ciscohpHUAWEI - GOLD PARTNERnetapp logoindirAruba-Logo-Platinum-Partnerdell.logosubpage1_photonextwave-platinum-partner-ltOrangemicrosoft_goldaxis-gold-solutionMilestone_gold_partnerWatchGuard-Partner-logovmwareveeamlogo_commvault_authorized_partner_q1deArcserve_Gold_Badge_RGB-621x1024