ÇÖZÜMLERİMİZ

Bilgi sistemlerinde ihtiyacınız olabilecek tüm ürün ve hizmetleri, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilen entegre çözümler halinde sunmaktayız.

KURUMSAL SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

İhtiyaç belirleme sürecinden başlayıp; katma değerli ürün ve çözümlerin projelendirilmesi, sanallaştırma, konsolidasyon, veri depolama, yedekleme, felaket durumu ve iş sürekliliğine yönelik çözümler ile ilgili tüm ürün ve hizmetleri sunmaktayız.

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Profesyonel kablolama hizmetlerinden başlayıp; güvenlik ve yedeklilik çözümlerini içeren en üst seviye network topolojilerinin kurulumu da dahil geniş bir yelpazede network çözümleri sunmaktayız.

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Yazılımların güvenliği, ağ güvenliği, veri güvenliği, kullanıcıların sisteme giriş ve çıkışlarının takibi, güvenlik duvarlarındaki açıkların giderilmesi gibi güvenlik çözümlerini uçtan uca sunmaktayız.

FİZİKSEL GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Fiziksel güvenlik konusunda IP tabanlı kameralar, kayıt çözümleri ve bunlarla entegre çalışabilen “ image processing” bazlı katma değerli çözümler projelendirmekteyiz.

LİSANSLAMA ÇÖZÜMLERİ

Satın almış olduğunuz lisansları gerçek anlamda sizlere kullandırmayı hedeflemektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı lisanslama modelleri ve bunlarla ilişkili farklı ödeme alternatifleri sunmaktayız,. Ayrıca lisanslama yatırımı yapmadan önce firmamızdan danışmanlık hizmet de alabilirsiniz.

KURUMSAL BASKI VE GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMLERİ

Operasyonel kiralama, satın alma ya da farklı finansal çözümlerle projelendirmeler yapmaktayız. En düşük toplam sahip olma maliyeti ile en verimli baskı çözümlerini kullanmanızı hedeflemekteyiz.

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI VE İŞ ÇÖZÜMLERİ

Firmanızın gerçek ihtiyacına yönelik; doğru planlanmış, süreçleri doğru analiz edilmiş projeler sunmaktayız. Bunu sağlarken temsil ettiğimiz iş ortaklarımızın ürünleriyle, ihtiyacınıza özel anahtar teslimi projelerle hizmet vermekteyiz. Detay

SATIN ALMA SÜREÇ DANIŞMANLIĞI ÇÖZÜMLERİ

Satın alma süreçlerinizde ihtiyaçlarınıza en uygun ürün ve hizmetleri sunarken alternatif ürün ve hizmetleri de inceleyebilir, rekabet analizlerini çıkartabilir ve satın alma dökümanlarını hazırlayabiliriz. Firmamızdan temin edebileceğiniz tüm ürünler için alternatif finansal çözümler ve operasyonel kiralama alternatifleri sunmaktayız.

DIŞ KAYNAK KULLANIM HİZMETİ ÇÖZÜMLERİ

Dış kaynak kullanımı hizmetleri ile bilgi sistemlerinin optimum kaynak kullanımını en verimli şekilde işletmenizi sağlamaktayız. Kurumunuza en uygun çözümler ile personel temini hizmetlerinden başlayıp tüm bilgi sistemleri sürecinizi devralmaya kadar varabilen uçtan uca çözüm ve hizmetler sunmaktayız.

Devlet Malzeme Ofisi Çözümlerimiz

DMO Kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz.

Devlet Malzeme Ofisi Katalog’unda NetApp, Arcserve, WatchGuard gibi dünyanın önde gelen bilişim firmalarının ürünleri ile yer almaktayız.

  • NetApp  yedekleme üniteleri
  • Arcserve  yedekleme yazılımı (donanım hariç)
  • WatchGuard güvenlik programları ürünleri  ile kamu kurumlarının ihtiyaçlarını en hızlı ve en güvenilir çözümlerle tedarik etmekteyiz.

*Güncel fiyat listemize www.dmo.gov.tr adresinde de ulaşabilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ciscohpHUAWEI - GOLD PARTNERnetappindirAruba-Logo-Platinum-PartnerDellEMCsubpage1_photonextwave-platinum-partner-ltOrangemicrosoft_goldaxis-gold-solutionMilestone_gold_partnerWatchGuard-Partner-logovmwareveeamlogo_commvault_authorized_partner_q1Arcserve_Gold_Badge_RGB-621x1024deMF_Badges_IT_Operations_Management_v1.1