ÇÖZÜMLERİMİZ

Bilişim teknolojileri alanındaki tüm çözüm ve hizmetleri, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilen entegre çözümler halinde sunmaktayız.

SİSTEM VE VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

Yeni nesil veri depolama (hibrit, flash, obje tabanlı) çözümleri ile sunucu, bütünleşik mimari ,sanallaştırma,sistem odası tasarım ve uygulaması, iş sürekliliği / felaket kurtarma, yedekleme çözümleri , yapısal kablolama gibi bütün veri merkezi bileşenlerinin tedarik edilmesi ve entegrasyon sürecinde katma değerli çözümler sunmaktayız.

NETWORK VE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Kablolu ve kablosuz network altyapısı tasarımı ve uygulaması, yeni nesil firewall çözümleri, ağ yetkilendirme çözümleri  (802.1X, NAC) ,son kullanıcı güvenlik çözümleri ( Antivirüs,DLP,Mail Gateway), SIEM çözümleri gibi tüm güvenlik çözümlerinde uçtan uca çözümler sunmaktayız.

İŞ SÜREÇLERİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

İş süreçleri yönetimi / kurumsal kaynak planlama çözümleri  ile işletmenizin verimliliğini arttırırken iş süreçlerinizin de güvenle ve kolayca takip edilebilmesine olanak sağlayan yeni nesil akıllı çözümler sunuyoruz. Detay 

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

İşletmelerinizin dijital dönüşüm süreçlerinde güvenli , etkili ve verimli bir başlangıç yapmak için atılması gereken adımları alanlarında uzman çalışma arkadaşlarımız ile analiz ediyor ve bulut çözümleri, Container Mimarisi, RPA (Robotic Process Automation ) gibi çözümleri  iş gereksinimlerinize uygun yeni nesil akıllı  çözümler olarak sunuyoruz.

UZAKTAN EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

Uzaktan eğitim uygulamaları ve bt altyapı çözüm önerilerimiz ile eğitim kurumlarının ihtiyaç duyabileceği modern eğitim çözümlerini katma değerli çözümler olarak uçtan uca sunuyoruz. Esnek, sürdürebilir, çözüm odaklı lisanslama ve bütünleşik video eğitim seçenekleri sunan dijital eğitim platformları ile tanışın.

DMO ÇÖZÜMLERİMİZ

Devlet Malzeme Ofisi Katalog’unda NetApp ürünleri ile yer almaktayız. DMO Kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz.

*Güncel fiyat listemize www.dmo.gov.tr adresinde de ulaşabilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ciscohpHUAWEI - GOLD PARTNERnetapp logodell.logoLENOVO PC_GOLDnextwave-platinum-partner-ltOrangemicrosoft_goldaxis-gold-solutionMilestone_gold_partnerWatchGuard-Partner-logovmwareveeamlogo_commvault_authorized_partner_q1deArcserve_Gold_Badge_RGB-621x1024panopto