ÇÖZÜMLERİMİZ

Bilişim teknolojileri alanındaki tüm çözüm ve hizmetleri, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilen entegre çözümler halinde sunmaktayız.

VERİ MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

Yeni nesil veri depolama (hibrit, flash, obje tabanlı) çözümlerinde; sunucu, bütünleşik mimari , iş sürekliliği ve yedekleme çözümleri ile bütün veri merkezi bileşenlerinin tedarik edilmesi ve entegrasyon sürecinde katma değerli çözümler sunmaktayız.

SANALLAŞTIRMA ÇÖZÜMLERİ

Uygulama, sunucu, masaüstü ve network sanallaştırma çözümlerinden hem genel bulut hem de özel bulut ortamlarında çalışabilen yazılım tanımlı veri merkezi sanallaştırmasına  kadar yeni nesil sanallaştırma çözümlerinde katma değerli çözümler sunmaktayız.

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

En önemli kaynak olan verinin güvenliğinin sağlanması, sanal ve fiziksel uç nokta korunmasının oluşturulması, web tehditlerine karşı korunma, kötü amaçlı yazılımlara karşı bulut tabanlı koruma çözümleri gibi tüm güvenlik çözümlerinde uçtan uca çözümler sunmaktayız.

BULUT ÇÖZÜMLERİ

Bulut mimarisi ile donanımdan bağımsız internet tabanlı uygulamalar ile iş yapış biçimlerinde iyileştirme, tasarruf ve verimlilik elde edilmektedir.  Mevcut uygulamalarınız etkilenmeden genel, özel ve hibrit bulut çözümleri ile değişen iş gereksinimleriniz için katma değerli çözümler sunuyoruz

DİJİTAL EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

Panopto ile eğitim kurumlarının ihtiyaç duyabileceği modern eğitim çözümlerini katma değerli çözümler olarak uçtan uca sunuyoruz. Esnek, sürdürebilir, çözüm odaklı lisanslama ve bütünleşik video eğitim seçenekleri sunan Panopta dijital eğitim platformu ile tanışın.

DMO ÇÖZÜMLERİMİZ

Devlet Malzeme Ofisi Katalog’unda NetApp ürünleri ile yer almaktayız. DMO Kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz.

*Güncel fiyat listemize www.dmo.gov.tr adresinde de ulaşabilirsiniz.

İŞ SÜREÇLERİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

İş süreçleri otomasyonları  ile işletmenizin verimliliğini arttırırken iş süreçlerinizin de güvenle ve kolayca takip edilebilmesine olanak sağlayan yeni nesil akıllı çözümler sunuyoruz. Detay 

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

İşletmelerinizin dijital dönüşüm süreçlerinde güvenli , etkili ve verimli bir başlangıç yapmak için atılması gereken adımları alanlarında uzman çalışma arkadaşlarımız ile analiz ediyor ve tam iş gereksinimlerinize uygun yeni nesil akıllı  çözümleri sunuyoruz.

FELAKET KURTARMA VE İŞ SÜREKLİLİĞİ ÇÖZÜMLERİ

Kritik iş süreçlerine ve sistemlerine sahip tüm kurumların varlıklarını her durumda sürdürebilmeleri için gereken süreçlerin bütününü iş sürekliliği ve felaket kurtarma çözümleri oluşturur. Uçtan uca sunduğumuz çözümler ile sorun ya da felaket anında kritik iş süreçlerinizin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ciscohpHUAWEI - GOLD PARTNERnetapp logodell.logoLENOVO PC_GOLDnextwave-platinum-partner-ltOrangemicrosoft_goldaxis-gold-solutionMilestone_gold_partnerWatchGuard-Partner-logovmwareveeamlogo_commvault_authorized_partner_q1deArcserve_Gold_Badge_RGB-621x1024panopto