HAKKIMIZDA

Teknolojiyi günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olarak görüyoruz.

İnfobim Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak İnfotürk Group bünyesinde uzun yıllardır yürütülmekte olan yazılım çözümlerinin geliştiricisi ve uyarlayıcısı olarak 2008 yılı Haziran ayında İstanbul’da kurulduk. Özellikle iş çözümleri ve kurumsal kaynak planlaması alanlarında faaliyet gösteren kurumumuz, bünyesinde bulunduğu grup şirketlerinin sistem entegratörü altyapısı, iş çözümleri ve kurumsal kaynak planlaması alanlarında geliştirdiği özgün çözümleri birleştirmektedir. Şirketimiz; teknolojiyi günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası ve  teknoloji yatırımlarını büyük bir gereksinim olarak görmektedir. Teknolojinin sağladığı imkanları gerek rekabet, gerekse ürün ve hizmet kalitesi açısından önemli bir tamamlayıcı olarak benimseyen kurumumuz; teknolojiyi amaç değil iş için bir araç olarak kullanmayı ve bu sayede ürün ve hizmetleri farklılaştırarak öne çıkarmayı hedeflemektedir. Yatırımları toplam sahip olma maliyetleri ile değerlendiren orta/büyük ölçekli özel şirketler ve kamu kuruluşlarıyla çalışmayı hedeflemekteyiz.

Kurumsal bir şirket olmanın gerektirdiği sorumlulukların bilincinde olarak müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile sürdürdüğümüz ilişkilerde etik değerlerimize sıkı sıkıya bağlıyız. Tüm müşterilerimiz ile uzun süreli birliktelik ve iş ortaklıkları yürütme amacıyla hareket eden kurumumuz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirket politikası benimsemiştir. Bu amaçla çalışma arkadaşlarımızı özenle seçer ve gerek kurum bünyesinde, gerek kurum dışında gerçekleştirilen eğitim programlarıyla  yetkinliklerini arttırıp zamanın değişen şartlarına uyumlu olmalarına yardımcı oluruz. Şirketimiz, sahip olduğu en değerli sermayesinin insan kaynakları olduğunun farkındadır ve bu alandaki yatırımlarına aralıksız devam etmektedir.

Kurumumuz; iş çözümleri ve kurumsal kaynak planlaması projelerinde uzun yıllar görev almış uzman kadrosu ile bilgi birikimini ve tecrübesini grup şirketlerimizin sistem entegratörü kimliğiyle birleştirerek Türkiye’nin en büyük kuruluşlarına hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu hedefimizi gerçekleştirirken, önerilecek yatırımın fiyat/performans dengesini en ideal seviyede tutarak, işletme maliyetini mümkün olan en düşük düzeye çekmeyi amaçlamaktayız. Operasyonel işlemleri en düşük seviyede tutacak teknolojiler sayesinde müşterilerimizin asıl işlerine odaklanmalarını sağlarken, toplam maliyette en uygun katma değerli ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizin bilişim ihtiyaçlarını ve altyapı gereksinimlerini zamanında ve doğru tespit ederek, bu ihtiyaçları en uygun biçimde karşılayacak çözümler sunmaya yönelik bir satış ve pazarlama stratejisi izlemekteyiz. “Birlikte Kazanmak” felsefesini benimsiyoruz ve sağladığımız çözümler ile müşterilerimizin elde ettiği kazanımları kendi kazanımımız olarak görüyoruz. Müşterilerimiz ile her zaman yakın ilişkiler kurar ve bu sayede müşterilerimizin içinde bulunduğu rekabetçi iş ortamının beraberinde getirdiği ihtiyaçları kısa zamanda belirleriz. Müşterilerimize sunduğumuz çözümler ve  paylaşmaktan çekinmediğimiz bilgi birikimimiz ve önerilerimiz ile  müşterilerimiz ve iş ortaklarımız için sadece bir çözüm/iş ortağı değil aynı zamanda bir yol gösterici kimliği taşımaktayız.

Faaliyet gösterdiğimiz bilişim  teknolojileri alanındaki yoğun rekabet ortamını bir avantaj olarak gören şirketimiz, kuruluşundan bu yana sektörün en rekabetçi ve dinamik oyuncusu olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Sahip olduğumuz liderlik vizyonumuz ile  rakiplerimizin örnek aldığı bir şirket olarak sektördeki yenilikçi çözümlere öncülük etme misyonumuzu her geçen gün daha da geliştirerek sürdürmekteyiz.

İnfobim olarak, bağımsız denetim kurumları tarafından verilen ulusal ve uluslararası kalite belgelerimiz ile bilişim sektöründeki farklılığımızı ortaya koymaktayız. Sahip olduğumuz : TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, TS 10002:2014 , TS EN ISO 27001:2013 , TS EN ISO 9001:2015  kalite belgelerimiz  müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını mevzuatlara uygun şekilde karşılayacağımızın göstergesidir.

Çalıştığımız Kurumlar

  • Üniversiteler
  • Kamu Kurumları
  • Özel Kuruluşlar
responsive

YARATICI FİKİRLERİNİZİ BİZİMLE HAYATA GEÇİRİN

İnfobim olarak tüm projelerinizde sizlerin yanınızdayız.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

ciscoHUAWEI - GOLD PARTNERnetappvmwarelogo_commvault_authorized_partner_q1indirhpAruba-Logo-Platinum-Partneraxis-gold-solutionWatchGuard-Partner-logonextwave-platinum-partner-ltOrangeArcserve_Gold_Badge_RGB-621x1024Milestone_gold_partnersubpage1_photomicrosoft_goldveeamDT_AuthorizedPartner_4Cde